Přívěsky

přívěsek

Vkusně vybraný přívěsek dokáže oživit i nudný outfit. Sáhněte po originálních kouscích, se kterými zaručeně zaujmete okolí!

Přívěsky – móda

Šperků a přívěsků není nikdy dost, a tak je třeba svou osobní sbírku neustále doplňovat módními kousky. Váháte, jaký přívěsek si pořídit, abyste nepůsobili příliš upjatě nebo naopak bláznivě? Trendy poslední doby dovolují nosit takřka vše. Noste prostě to, co se Vám líbí a co k Vám „sedí“.

Originální přívěsky

Současné trendy v přívěscích jsou vskutku rozmanité. Objevují se různé styly, barvy a materiály. Zdá se, že každý originální kousek je tou správnou volbou. A originalita je v přívěscích velmi žádaná. Ostatně, kdo by chtěl mít stejný šperk jako ostatní?

Vynikají přívěsky s různými symboly, nápisy a ty, které jsou jakoby zdrobnělinami skutečných předmětů. Jako příklad lze uvést přívěsek „poštovní obálka“ nebo přívěsek napodobující skutečné lidské srdce. A co takhle svůj dekolt ozdobit plechovkou coca coly, pet láhví, nebo cédéčkem? Přívěsky v netradičním stylu zajisté nebude mít jen tak každý.

Můžete vsadit jak na přívěsek v podobě sladké třešně či jahody, nebo naopak na drsnou lebku! Oblíbeným prvkem přívěsků jsou i zvířecí motivy (hadi, ptáci,..). Vše bude módní a IN!

Schovejte nudné a fádní šperky a přívěsky a zvolte netradiční, s nimiž budete skutečnou hvězdou.

Další cool přívěsky

Pro jarní a letní období se skvěle hodí přívěsky s přírodními motivy, obzvláště květiny. Motivy květin jsou romantické a jsou k dostání v různých provedeních, tvarech, barvách a velikostech. Módní je například velká květina na pásku, která doplní jak večerní šaty, tak i letní top.

Pokud chcete opravdu něco odvážného, lze si pořídit i přívěsek Playboy. Je vkusný, luxusní, atraktivní a vyzývavý. Dá se nosit na krk, opasek, klíče aj. Přívěsek s králíčkem Vám přidá potřebný sexappeal!


Stránku vytvořilo SEO-Care - SEO Optimalizace a tvorba webů